Made In USA - Canine Caviar Pet Foods Inc.

Popis ingrediencí

Popis Ingrediencí

A
Anýzový olej
Napomáhá procesu trávení a podporuje  svěží dech.
B
Beta-karoten
Pomáhá předcházet očním problémům, kožním poruchám, posiluje imunitu, chrání před toxiny a infekcemi. Antioxidant, který chrání buňky zpomalováním procesu stárnutí Beta-karoten je důležitý při tvorbě kostí a zubů.
Biotin
Je nezbytný pro normální pokožku a srst, zabraňuje dermatitidě a je nezbytný pro normální metabolismus mastných kyselin. Důležitý  pro deaminaci určitých aminokyselin.
Buvol z volného chovu
Používá se libové jatečně upravené tělo, obsahuje 7krát více bílkovin než samotný buvol. Tento bohatý protein je dobrým zdrojem vápníku, draslíku a omega omega 3 mastných kyselin. Zdravá alternativa hovězího masa bez hormonů a antibiotik, s menším obsahem sodíku, kalorií i tuku.
C
Cizrna
Je vysoce výživná, bezlepková, nealergická a netvoří kyseliny. Je také skvělým zdrojem zinku a kyseliny listové, obsahuje antioxidanty, jako je vitamin C, vitamin E, beta-karoten a rostlinné živiny, zlepšuje kontrolu nad krevním cukrem a sekrecí inzulínu, pomáhá snížit riziko problémů s tlustým střevem, pomáhá snižovat kardiovaskulární rizika.
Cholinchlorid
Je vitamin B a brání ukládání tuku v játrech. Cholinchlorid je nezbytný pro synaptický přenos nervových impulsů.
Chlorid sodný
Je elektrolyt, který ve spolupráci s draslíkem reguluje rovnováhu vody, je nezbytný v malých množstvích pro růst. Také se používá k udržení osmotického tlaku krve a tkání.
Celozrnné proso
Je vysoce výživné, bezlepkové, nealergické a netvoří kyseliny. Je prospěšné pro žaludek, slezinu a slinivku břišní a je považováno za jednu z nejméně alergenních a nejlépe stravitelných dostupných obilnin. Je dobrým zdrojem vlákniny, kompletního proteinu a je bohaté na fytochemikálie, které snižují hladinu cholesterolu a riziko vzniku rakoviny. Je jednou z nejlepších obilnin při onemocnění střev a je ideální pro zvládnutí hladiny cukru v krvi.
F
FOS (fruktooligosacharidy)
Jsou prebiotika, která pocházejí z inulinu, ale jsou mnohem efektivnější při kolonizaci bakterií ve střevě. Velmi dobře spolupracují s naší speciální fermentační kulturou.
H
Hnědá rýže
Obsahuje bohatou zásobu vitamínů B, vápníku, fosforu a železa. Je velmi výživná a ze všech dostupných obilovin nejsnáze stravitelná.Zároveň je u ní nejmenší pravděpodobnost vzniku alergické reakce.  Hnědá rýže pomáhá při lupénce a působí protiprůjmově.  Hnědá rýže zabraňuje vzniku ledvinových kamenů.
J
Jehněčí tuk
Je bohatý na omega 6 esenciální mastné kyseliny, vyznačuje se unikátními a silnými antioxidačními vlastnostmi. Používáme jehněčí tuk, který pochází z jehňat chovaných bez hormonů, pesticidů a antibiotik.
Jehněčí maso dehydrované
Používá se sušené libové jatečně upravené tělo, obsahuje 8krát více bílkovin než samotné jehně. Jehněčí maso pochází z Nového Zélandu, kde se nevyskytuje kulhavka. Tento bohatý zdroj bílkovin také přispívá vápníkem a fosforem a také dalšími nezbytnými stopovými minerály. Používáme jehňata bez antibiotik, hormonů a pesticidů, která jsou chována ve volném výběhu.
K
Kokos
Je bohatý na vlákninu a je dobrý pro produkci červených krvinek, které dodávajé kyslík do tkání. Zlepšuje vylučování inzulínu a využití glukózy v krvi a take podporuje vývoj silných kostí a zubů.
Kokosový olej
Bývá označován za „nejzdravější olej na světě“. Pomáhá hydratovat a vyživovat suchou kůži a obnovuje zdravý stav srsti. Je to skvělý zdroj pro psy s cukrovkou a problémy se štítnou žlázou. Především však pomáhá snižovat riziko srdečních onemocnění.
Kuřecí tuk
Je bohatý na omega 6 mastné kyseliny. Používáme kuřecí tuk, který pochází z kuřat chovaných bez hormonů, pesticidů a antibiotik.
Kuřecí maso dehydrované
Používá se sušené libové jatečně upravené tělo, obsahuje 8krát více bílkovin než samotné kuře. Kuřecí maso poskytuje bílkoviny, vápník, fosfor a mnoho stopových prvků. Používáme kuřata bez antibiotik, hormonů a pesticidů, která jsou chována ve volném výběhu.
Kachní tuk
Obsahuje vitaminy A, D, E a K a má vyšší obsah kyseliny linolové než kuře nebo krocan; je to skvělý zdroj omega 3 a 6 mastných kyselin, které jsou důležité pro zachování normálního zdraví a tělesných funkcí. Používáme kachní tuk, který pochází z kachen chovaných bez hormonů, pesticidů a antibiotik.
Kachní maso dehydrované
Používá se libové jatečně upravené tělo, obsahuje 7krát více bílkovin než samotná kachna. Tento bohatý zdroj proteinů je vynikajícím zdrojem bílkovin, železa, selenu a niacinu. Používáme kachny bez antibiotik, hormonů a pesticidů, která jsou chována ve volném výběhu.
Kyselina listová
Je potřebná pro každou funkci těla, která vyžaduje dělení buněk. Používá se při tvorbě červených krvinek, pomáhá při léčbě ran, budování svalové hmoty a vyrobě chemikálií potřebných pro mozek a nervovou soustavu. Kyselina listová bojuje proti chudokrevnosti, zpomaluje onemocnění dásní, zlepšuje plodnost, zabraňuje poškození plodu a snižuje riziko srdečních onemocnění a mrtvice.
Kelpa
Je matkou všech ingrediencí, bohatým zdrojem vitamínů a minerálů včetně nezbytných stopových minerálů pro vyvážený růst. Kelpa pomáhá podporovat zdraví , při trávení, pomáhá udržovat zdravý žaludek, snižuje riziko otravy znečištěním životního prostředí, podporuje zdravou kůži a srst a pomáhá čistit ledviny, močový měchýř a dělohu. Canine Caviar používá řasy pocházející z nejchladnějších vod Norska.
Kořen juky
Pomáhá udržovat zdravé kyčle a klouby, pomáhá předcházet zánětům, zmírňuje zápach dechu a stolice a pomáhá zmírnit onemocnění kůže a vyrážky.
L
Lecitin
Pomáhá při trávení a vstřebávání tuků, snižuje hladinu cholesterolu, zlepšuje fyzický výkon i funkci jater.
Lněné semínko
Je jedním z nejbohatších známých zdrojů omega 3 mastných kyselin. Obsahuje ligniny, které mohou chránit proti rakovině, zlepšují trávení, přispívají ke zmírnění onemocnění tlustého střeva, má uklidňující účinky na žaludek a zvyšuje lesk srsti.
Losos (divoký)
Je bohatý na bílkoviny, omega 3 mastné kyseliny a vitamin D. Dobrý zdroj DHA a EPA, které jsou důležité pro funkci a strukturu mozku.
Loupaný hrách
Je potravina bohatá na proteiny a velmi dobrý zdroj draslíku a vitamínů skupiny B; komplexní sacharidy, které loupaný hrách poskytuje, pomalu uvolňují energii do těla a udržují tak konzistentní úroveň energie. Loupaný hrách je dobrým zdrojem kyseliny listové (zdraví srdce) a vitaminu K1, který aktivuje osteokalcin (zdraví kostí). Loupaný hrách je také dobrým zdrojem železa, které je nezbytné pro normální tvorbu a funkci krevních buněk, a je velmi dobrým zdrojem vitaminu C, který chrání mnoho buněk produkujících energii a systémů v těle před poškozením volnými radikály.
M
Máta
Pomáhá při trávení, zmírňuje nadýmání a plynatost, okysličuje krevní řečiště, čistí krev a pomáhá získat kontrolu nad nadýmáním, průjmem, zánětem tlustého střeva, syndromem dráždivého tračníku a Crohnovou chorobou.
P
Papája
Je bohatým zdrojem proteolytických enzymů. Ty umožňují trávení bílkovin a omezují záněty. Papája je bohatým zdrojem vitaminů A a C, karotenu, thiaminu, riboflavinu, niacinu, vápníku, železa, fosforu a draslíku.
Pískavice
Pomáhá snižovat zánět, snižuje hladinu glukózy v krvi, zlepšuje trávení, udržuje zdravý metabolismus, udržuje zdravé ledviny a pomáhá s problémy s pokožkou a srstí. Obsahuje vitamíny C, niacin, draslík, alkaloidy a lysin.
Proteinát zinku a manganu
Proces, ve kterém se minerální látky mění na stravitelnou formu. Chelátové minerální doplňky vázané na aminokyseliny poskytují 3 až 10krát větší asimilaci než běžné minerály.
R
Rybí olej
Obsahuje omega 3 mastné kyseliny, kyselinu eikosapentaenovou (EPA) a kyselinu dokosahexaenovou (DHA), o kterých je známo, že snižují zánět v celém těle. Dobrý zdroj DHA a EPA, které jsou důležité pro funkci a strukturu mozku. Neobsahuje ethoxyquin.
S
Sleď
Je bohatý zdroj bílkovin, který se vyznačuje vysokým obsahem omega 3 mastných kyselin s dlouhým řetězcem, EPA, DHA a dobrým zdrojem vitaminu D. Sleď je prospěšný pro zdravé srdce, snižuje riziko rakoviny a Crohnovy choroby a posiluje imunitní systém. Neobsahuje žádný ethoxyquin.
Selen
Je účinný antioxidant, pomáhá posilovat imunitní funkce, může přispět k prevenci různých forem rakoviny a snižuje riziko kardiovaskulárního onemocnění.
Šípek
Obsahují 60 krát více vitamínu C než citrusové plody; léčí svalové křeče, pomáhají předcházet infekcím a léčit je, zmírňují stres, budují a posilují tělesné tkáně.
Směs tokoferolů
Se nazývá rodina chemických látek známá jako vitamin E; používá se jako antioxidant ke konzervaci potravin.
T
Tymiánový olej
Má antiseptické, antispazmodické a antibakteriální vlastnosti. Je vynikajícím zdrojem pro správnou funkci mozku, zdraví gastrointestinálního traktu a kůže. Pomáhá v trávicím systému a zpracovává mastné kyseliny.
Taurine
Je esenciální aminokyselina, která se nepoužívá při syntéze proteinů, ale nachází se volně v jednoduchých peptidech. Nízké hladiny taurinu jsou spojeny s kardiomyopatií, degenerací sítnice a opožděným růstem.
U
U Fermentačního produktu (proprietární probiotikum)
Je prokázáno, že je účinný při pro normální a správně fungující trávení, při snižování objemu stolice a snižování výskytu měkkých stolic.
V
Vitamin B1 (thiamin mononitrate)
Je ve vodě rozpustný vitamin, který pomáhá při přeměně glukózy na energii. Zlepšuje imunitní systém a je nezbytný pro zdravou pokožku, vlasy, oči a játra. Udržuje funkčnost srdečních svalů a nervového systému.
Vitamin B2 (riboflavin)
Je ve vodě rozpustný vitamin, který podporuje zdravý zrak a pokožku. Je prekurzorem koenzymů podílejících se na růstu a opravách kůže i tkání. Podílí se na štěpení bílkovin, tuků a sacharidů.
Vitamin B3 (niacin, supplement)
Známý také jako vitamin B3 pomáhá při zpracování sacharidů, bílkovin a tuků. Je nezbytný pro zdravou nervovou soustavu a funkce mozku. Niacin získal pověst jako přírodní prostředek pro snížení cholesterolu. Může také pomoci v rámci léčby nebo prevence mnoha dalších onemocnění, od artritidy po diabetes.
Vitamin B6 (pyridoxin hydrochlorid)
Je ve vodě rozpustný vitamin, který je klíčovým hráčem pro metabolismus bílkovin, hormonální rovnováhu i neurotransmitery. Přispívá k syntetizaci protilátek v imunitním systému. Také přispívá k udržení normální funkce nervů.
Vitamin B12 (supplement)
Je potřebný pro tvorbu červených krvinek a normální fungování nervového systému. Vitamin B12 funguje jako dárce metylu a spolupracuje s kyselinou listovou při syntéze DNA a červených krvinek a je životně důležitý pro zachování zdraví ochranné pochvy (myelinové pochvy), která obklopuje nervové buňky.
Vitamin C (supplement)
Je antioxidant, který zmírňuje stárnutí artérií a brání usazování plaku v cévách. Vitamin C posiluje imunitní systém, podporuje hojení a omezení zánětu, pomáhá opravit zranění kloubů, pomáhá vytvářet energii i produkci antistresových hormonů.
Vitamin D3 (supplement)
Reguluje vstřebávání vápníku a fosforu ze zažívacího traktu. Podporuje normální kalcifikaci kostí a je nezbytný pro tvorbu kostí u mladých zvířat a normální zásobování kostí dospělých. Nejnovější studie také ukázaly, že by mohl být příslibem pro léčbu lupénky, že podporuje imunitní systém, funkci štítné žlázy, jakož i normální srážení krve.
Vitamin E (supplement)
Je antioxidant nezbytný pro normální reprodukční procesy a pomáhá udržet stabilitu buněčných membrán v celém těle.
Vojtěška sušená sluncem
řispívá k léčbě alergií a neutralizuje potíže se žaludkem. Obsahuje chlorofyl, který pomáhá při zkaženém dechu, pomáhá předcházet vzniku zubního kazu, čistí ledviny, odstraňuje jedy z těla, neutralizuje kyseliny, je vynikající pro čištění krve, zlepšuje chuť k jídlu a pomáhá při asimilaci bílkovin, vápníku a dalších živin