Made In USA - Canine Caviar Pet Foods Inc.

Our Story

Alkalizující krmivo pro psy

Vytvořeno pro přirozené lléčení
  • Canine Caviar Pet Foods Inc. was founded in 1996.
  • Canine Caviar Pet Foods Inc. is available in 27 Countries.
  • Canine Caviar Pet Foods Inc. is available in 12000+ Stores Worldwide.
  • Canine Caviar Pet Foods Inc. has growth rate of 39%

Je úžasné, jak vás život může nasměrovat na cestu, kterou vůbec nečekáte.

Před 20 lety jsem pracoval jako vědecký výzkumník ve farmaceutické společnosti. V té době jsem měl německou dogu, která trpěla řadou různých zdravotních potíží. Každé včelí žihadlo či kousnutí mravence nebo pavouka vždy znamenal zlou alergickou reakci a návštěvu veterinární pohotovosti. V té době jsem se podílel na vývoji prostředku proti blechám a zjistil, že mezi jednotlivými složkami stravy a hmyzím jedem dochází k určitým chemickým reakcím. Díky těmto poznatkům jsem pro svého psa vytvořil speciální dietu založenou na principu přírodního holistického stravování. A alergie zmizely.

V téže době došlo k prodeji farmaceutické společnosti v Německu, ve které jsem pracoval, a já náhle stál před otázkou, kudy se vydat dál. Odpověď jsem našel právě v unikátní stravě vytvořené pro mého psa a následném zlepšení jeho zdravotního stavu. Založil jsem vlastní značku krmiva, která se dnes pod názvem Canine Caviar prodává téměř ve všech koutech světa.

Měl jsem to štěstí, že se mi podařilo vyvinout krmivo, které změnilo život mnoha psům. Ten můj se díky němu dožil 17 let a stal se tak druhou nejdéle žijící německou dogou v historii.

Alkalizující krmiva pro psy se liší od všech ostatních, která jsou na trhu dostupná. Dodávají více kyslíku do krve a podporují tak lepší regeneraci organismu. Také pomáhají předcházet onemocnění ledvin, jater i vzniku diabetes.

Brzy pochopíte, že Canine Caviar opravdu přináší změnu. A na to vám dám své slovo.

Jeff Baker

CEO/ President

  • Family Dog Photo - Canine Caviar Pet Foods Inc.
  • John Littlefield - Canine Caviar Pet Foods Inc.
  • Jeff - Canine Caviar Pet Foods Inc.