Made In USA - Canine Caviar Pet Foods Inc.

Proč alkalický ?

Proč byste měli svého psa krmit alkalicky?

Základy pro našeho nejlepšího přítele


Alkalická krmiva by měla pomáhat:

Přinášet více kyslíku do krve.
Minimalizovat buněčnou degeneraci a zpomaluje tak procesy stárnutí organismu.
Snižovat riziko vzniku diabetes, degenerativních onemocnění, onemocnění ledvin, jater a srdce.
Mírnit zažívací potíže.
Omezovat projevy potravinových alergií způsobujících mj. vznik svědivých míst a jejich škrábání.
Omezovat anaerobní aktivity a zvyšovat aerobní aktivity.
Pomoci samoopravovacímu mechanizmu DNA, aby fungoval správně.

Alkalizující účinek krmiv Canine Caviar vzniká díky obsaženým bylinkám, nikoli minerálům. Příliš mnoho minerálů v krmivu může způsobovat vznik krystalů v moči.

Přirozená strava divokého psa nebo vlka ve volné přírodě

Vlk nebo divoký pes by v přírodě jedl alkalickou stravu, protože krev, vnitřnosti a míšní mok kořistí jsou přirozeně alkalické.

Obtížnost při výrobě alkalické (zásadité) stravy je ve zpracování. Během jakéholi způsobu zpracování jsou krev, střeva a míšní mok vystaveny kyslíku. Tato expozice vede k oxidaci a původní alkalické části se stávají velmi kyselými. Není možné udržovat alkalinitu (zásaditost) při sušení mrazem nebo zmrazení.
Canine Caviar používá bylinky a ingredience nejvyšší kvality společně s naším jedinečným procesem zpracování, aby vytvořil alkalizující krmivo. Tato metoda zajišťuje, že byliny se uvolňují do žaludku, aby bylo dosaženo požadované alkalinity moči 7,1 až 7,4. To je nejlepší způsob, jak vyrobit skutečnou alkalizující krmivo pro naše domácí mazlíčky. Dalším způsobem, jak krmit alkalicky, je použití minerálů, ale tento způsob vytváří močové krystaly u vašeho psa.
Myslíme, že jsme všichni slyšeli nebo viděli, kdy psí moč spálila a zničila trávník. K tomu dochází, když je moč zvířete příliš kyselá. Pokud je pes krmen Canine Caviar, nestává se to.
Naše krmiva jsou pečlivě formulována tak, aby změnila pH na hodnoty 7,1 až 7,4. To je optimální stav pro udržení správné buněčné regenerace a snížení anaerobní aktivity (stárnutí).
Poskytujeme pH testovací proužky, které vám umožní sledovat změnu pH vašeho domácího mazlíčka z kyselého na mírně zásadité. Pokud zásaditost moči zůstává v hodnotě 7,1 až 7,4, udržuje krev, střeva a mícha vašeho domácího mazlíčka i pH v rozmezí 7,1 až 7,4; minimalizuje buněčnou degeneraci a snižuje anaerobní aktivitu (stárnutí).